معایب و مزایای نمای فریم لس

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 12 خرداد 1398 در ساعت 12 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای فریم لس به نمایی گفته می شود که شیشه را از سمت پشت قاب می کند و بر روی لامل نگه داشته می شود. از نمای خارجی ساختمان تنها چیزی که مشاهده می شود درزهایی می باشد که یک سانتی متر یا دو سانتی متر عرض دارد.

یکی از زیباترین انواع نمای ساختمان اجرای نمای فریم لس می باشد که علاوه بر زیبایی فوق العاده ای که دارد از نظر فنی نیز به خوبی آب بندی، نصب و بارگذاری می شود. در اجرای نمای فریم لس سطح روی نما به شکل شبکه بندی زیرسازی می شود و به این ترتیب پروفیل هایی که از جنس آلومینیوم می باشند بر روی نما سوار می شوند.

محاسن اجرای نمای شیشه

در بین درزهای این نوع از اجرای شیشه از لاستیک هایی استفاده می شود که در بین درزها قرار می گیرد و به این ترتیب فضا کاملاً ایزوله می شود و در برابر سرما و گرما و صدا عایق خوبی محسوب می شود. در اجرای شیشه، شیشه و آلومینیوم به خوبی در کنار هم قرار می گیرند و پنجره ها نیز نمای ظاهری ندارند و چنان چه باز نشوند نمی توان آن را از سایر قسمت های نما تشخیص داد.

محاسنی که در بالا ذکر شد باعث شده تا اجرای نمای شیشه ای بسیار مورد استقبال طراحان ساختمان قرار بگیرد. یک پارچگی و زیبایی بسیار زیاد نمای شیشه باعث شده تا هر روز بر تعداد طرفداران این نوع از نمای شیشه ای افزوده شود. نمای فریم لس نوعی از شیشه دو جداره محسوب می شود که از خصوصیات ان این است که یکی از لایه ها از دیگری بزرگ تر می باشد. نمای فریم لس همچون نمای کرتین وال و نمای کامپوزیت نمایی مدرن محسوب می شود و چنان چه به نمای مدرن علاقه مند هستید بهترین راه استفاده از نمای کامپوزیت، نمای کرتین وال و نمای فریم لس می باشد. سادگی و زیبایی شیشه هایی که فریم ندارند برای هر بیننده ای زیبا و جذاب خواهد بود.

اگر بخواهیم از کرتین وال شیشه ای فریم لس استفاده نماییم شاهد یک نمای یکنواخت خواهیم بود و این چیزی است که اگر بخواهیم از نمای شیشه ای استفاده کنیم فرم شیشه مانند سایه از زیر شیشه نمایان می شود. از مزایای استفاده از نمای شیشه ای می توان به راحت بودن نگهداری آن و نحوه پاک کردن راحت نما اشاره نمود. راحتی نصب نمای شیشه از دیگر مزایای استفاده از این نما برای ساختمان می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :