نکاتی درباره طراحی و راه اندازی سونا و جکوزی

10 / 10
از 1 کاربر
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 6 مرداد 1398 در ساعت 12 : 5 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از دیگر خدماتی که به غیر از اجرای نمای کامپوزیت و نمای کرتین وال و بسیاری دیگر از خدمات توسط شرکت آکام گستر کیش ارائه  می شود طراحی و راه اندازی سونا و جکوزی است. طراحی و ساخت استخر بر اساس استانداردهای ساختمان سازی انجام می شود و برای ساخت استخر و سونا و جکوزی احتیاج دارید تا استانداردهای تعریف شده را رعایت نمایید بنابراین به این منظور باید ساخت استخر را به افرادی بسپارید که در این زمینه تخصص لازم را داشته باشند و چنان چه از افراد غیر حرفه ای برای ساخت استخر استفاده نمایید با هزینه ای که می پردازید با مشکلات زیادی مواجه خواهید شد. شرکت آکام گستر کیش با داشتن متخصصینی دانش آموخته و با داشتن تجربه فراوان می تواند با توجه به فضایی که در دست دارید بهترین پیشنهاد را برای ساخت استخر به شما ارائه نماید.

چرا برای ساخت استخر نیاز به رعایت اصول و ایمنی است

برای ساخت استخر و سونا و جکوزی نیاز است تا از آرماتوربندی استاندارد استفاده شود. طراحی و پیاده سازی آب بندها، درزهای انبساط و شیوه ای که برای لوله گذاری استفاده می شود و تاسیسات و اتصالاتی که داخل بتن انجام می شود از نکاتی است که باید در طراحی و ساخت استخر مورد توجه قرار گرفته و ساخت استخر بر این اساس انجام شود. این نکات از این جهت دارای اهمیت می باشد که مانع از نشتی آب در استخر می شود و همچنین فونداسیون استخر خراب نمی شود. برای استفاده از پمپ استخر نیز باید از برندهای معتبر استفاده شود تا  بر اثر عدم کارامدی و یا خرابی زودهنگام دچار مشکل نشوید و چنان چه در استفاده از این ابزار با مشکل رو به رو شدید می توانید ازگارانتی محصولات استفاده نمایید.

در صورتی که استخر از ساختاری ایمنی  و اصولی برخوردار باشد بنابراین در صورت بروز هر گونه خرابی نیز می توان از خرابی جلوگیری کرد و یا به شکل اصولی اقدام به تعمیر نمود.

ساخت استخر به روش های مختلف

ساخت استخر با بلوک سیمانی

این روش از ساخت استخر یکی از ساده ترین روش ها برای ساخت استخر می باشد و راهی مقرون به صرفه برای ساخت استخر ویلایی می باشد. برای ساخت این نوع از استخر باید از ملات و مصالح مناسبی استفاده شود و اصول آب بندی در آن رعایت شده و به خوبی عایق بندی شود.

آرماتور و بتن ریزی یکی از روش های ساخت استخر

برای ساخت استخر با حجم زیاد و حرفه ای یکی از بهترین روش ها استفاده از این روش می باشد. برای ساخت استخر با این روش نیاز دارید تا هزینه ای بیشتر بپردازید و همچنین برای ساخت آن نیاز به تجهیزات بیشتری می باشد. شیب استخر باید به گونه ای طراحی شود که آب در هنگام تخلیه به یک نقطه مشخصی برای تخلیه هدایت شود.

چنان چه قصد ساخت استخر دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و ضمن دریافت مشاوره از کارشناسان برای بررسی وضعیت محل برای ساخت استخر از متخصصین ما بخواهید تا به محل مورد نظر مراجعه نمایند.

از دیگر خدماتی که توسط شرکت آکام گستر کیش انجام می شود دکوراسیون داخلی می باشد که با توجه به نوع سلیقه خود می توانید از خدمات دکوراسیون داخلی کارشناسان ما بهره بگیرید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :